Dzień... dobry?

20:32

Mania posiadania Bloga pochłonęła i mnie. Postanowiłam zostać... Bloggerką! Oczywiście, równolegle do mojej pracy zarobkowej, studiów i Czytadlarium, czyli z przymrużeniem oka we współczesnym świecie. 

Zacznijmy więc od kilku słów o mnie. Na imię mi Guśka, tak... na co dzień. 
Śmiało mogę stwierdzić, iż jestem niepoprawną optymistką, marudną redaktorką i miłośniczką książek… Zreasumowałabym to jednym zdaniem "Mol książkowy w wersji Soft" (Jeszcze! Po prostu książki są zbyt drogie, by kupować je na tony... A szkoda). Co robię w wolnych chwilach? Ganiam po krzakach z aparatem fotografując przyrodę, czytam książki popijając latte i szkicuję nowe publikacje... ołówkiem, wcześniej spinającym moje blond włosy. Mieszkam w Warszawie, choć stosowniej - pomieszkuję w Stolicy. Jestem studentką m.in. Politechniki Warszawskiej, zwolenniczką ciszy, świętego spokoju i dobrego kina. To tyle. 

O czym chciałabym pisać? Ano zależy mi na publikacji wolnych felietonów, dreptających myśli, które wiecznie uciekają przede mną, recenzji książek i filmów, a nawet na zobrazowaniu własnych życiowych perypetii. Nie obrażę się ani za współpracę, ani za wiernych Czytelników.

Zapraszam wszystkich do lektury i pomocy przy tworzeniu tego Bloga ;)

You Might Also Like

0 opinii:

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja: Sztuka Kochania