GAPA 2013 - Poezja

12:53

Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny, czyli GAPA 2013 zorganizowany został już po raz 11. przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Komisję Kultury Studentów Politechniki Warszawskiej. Jest to jedno z największych wydarzeń kulturalnych w Stolicy, a tworzą je... studenci dla studentów! 

fot. GAPA
Wczoraj, 10 grudnia, w klubie Stan Surowy na Wydziale Architektury mieliśmy okazję słuchać i oglądać młodych artystów, których, nawiązując do słów przewodniczącego komisji, łączy większa, niż przeciętnych studentów wrażliwość na piękno. 

W każdej kategorii (poezja mówiona, poezja śpiewana) zaprezentowało się blisko 8-10 artystów. Dwoje niestety w ogóle nie dotarło, ale i tak wszyscy goście dobrze się bawili, łaknąc kolejnych deklamacji i dźwięków gitar. Całą imprezę uświetnił aktor, mistrz słowa i dubbingu - Jarosław Boberek - zasiał on w jury, wspierając nowe (miejmy nadzieję) twarze polskiej sceny. 

Nagrodą główną dla naszych laureatów okazało się być wydanie własnego tomiku wierszy, bony do wykorzystania w salonach EMPIK, zestaw kosmetyków, książek i gadżetów ufundowanych przez sponsorów i patronów medialnych. 

Zdjęcie po prawej stronie, to skład jury, pomijając oczywiście chorą mnie (biały szalik), czyli dobrego ducha wypisującego dyplomy laureatom. Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gratuluję, a wszystkim zebranym dziękuję za bardzo mile spędzony wieczór, pomimo mojego zombie-day. ;)

Przed nami jeszcze GAPA Rock, 12 grudnia w klubie Remont. Jeśli chcecie zobaczyć, jak bawi się Politechnika łącząca Studia z Niezależnością, koniecznie dołączcie do nas! You Might Also Like

0 opinii:

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie