Krótka wstawka ;)

20:10

Witam serdecznie wszystkich Pastelowiczów,


Dawno nie zaglądałam na Bloga, jednak nie wynika to wyłącznie z lenistwa.  Muszę się pochwalić, że wykonywałam, zakończony wyróżnieniem, projekt marketingowy oraz codziennie musiałam chadzać na uczelnię. Niestety wizyta na Skubanych nie doszła do skutku, ponieważ Kino Femina nie zdecydowało się rozpocząć seansu dla dwóch osób. Od piątku z kolei zaszyłam się w domowych kazamatach z jakimś podejrzanym przeziębieniem. Postanowiłam nawet (po raz pierwszy w sezonie) odkręcić kaloryfery, by zrobiło się cieplutko w pomieszczeniu. :D


Otrzymałam mnóstwo książek, których przeczytanie muszę pozostawić sobie na jakże przyjazny studentom termin "po sesji". Nie oznacza to jednak, że pozwolę Wam na nudę! :) Na szczęście wszystko idzie ku dobremu i mam nadzieję, że nie będę miała żadnych zaległości z bieżącego semestru.

Cóż ciekawego w planach?
1. Zakup rolek: Postanowiłam sobie kupić (nareszcie) nowe rolki. Stare musiały opuścić moje domostwo, bowiem ich stan pozostawiał wiele do życzenia. Macie może pomysł, gdzie kupić srosunkowo tanie, a zarazem jakościowo dobre rolki? Gdybałam nieco i stwierdziłam, że przed sezonem (choć rozsądniej było to zrobić na przełomie listopada i grudnia) ceny nie powinny być wygórowane, ponieważ sieciówki nie ściągnęły nowego asortymentu, a starego trzeba się pozbyć. :)
2. Teatr: Wybiera się ktoś z mieszkańców Warszawy na spektakl Bolesław Śmiały? Ja postanowiłam pójść 30 stycznia. Zarezerwowałam sobie bilet i mam szczerą nadzieję spędzić udany wieczór.
3. LifeStyle - be fit! Może zabrzmi to komicznie, ale prześledziłam treningi Mel B. Co więcej, chciałabym zrobić sobie fajną rozpiskę np. na 30 dni i zrealizować cały plan. :) Nie mam studniówki, nie mam wesela, ale chyba warto zrobić coś dla siebie. Na dobrą sprawę rolki też wynikają z chęci "odrobiny ruchu". Biegać przecież nie lubię... Plan oczywiście w życie wejdzie, jak tylko nieco ozdrowieję i zacznę mieć spokojniejszy plan tygodnia... :)
4. Pyszne sprawy: Powrócił utęskniony Festiwal Pizzy (abstrahując od Mel B). :D Ale dla własnego bezpieczeństwa zapytajcie w lokalu, czy działa ogrzewanie...
5. Studia: Do sesji pozostał tydzień. Nie jestem zadowolona z dotychczasowych ocen, ale chyba pora się z nimi pogodzić. Grunt, to wszystko zaliczyć. :)

Na dzisiaj to chyba tyle. Życzę powodzenia studentom oraz miłego, (nie)śnieżnego tygodnia osobom pracującym. :DYou Might Also Like

1 opinii:

  1. Hello There. I found your blog using msn. This is a very well written article.
    I will make sure to bookmark it and come back to read more
    of your useful info. Thanks for the post. I'll certainly return.


    Also visit my web site ... tandblekning hemma

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja: Sztuka Kochania