Pomiędzy karteczkami ;))

17:17

Witam serdecznie wszystkich Pastelowiczów, 

Zauważyłam dzisiaj pewną zależność - im bardziej Pastelowy Niecodziennik staje się "Codziennikiem", tym szersze grono odbiorców odwiedza jego łamy. To bardzo miłe, nie ukrywam też, że radujące moje znużone monitorem oczy, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na codzienne dodawanie nowych artykułów... :( 

Chciałabym jednak pochwalić się  czymś, co sprawiło, że się uśmiechnęłam dzisiaj odwiedzając Bloga:


Mam tutaj oczywiście liczbę wyświetleń na myśli. Prawda, że ładnie ułożyły się cyferki? Zdradzę Wam też, że na 10 000 odsłon  planuję pewną niespodziankę, ponieważ jest co świętować ;) Mój poprzedni blog był swoistym portfolio, ten z kolei jest taką... prywatną oazą, w której mogę zapisywać przemyślenia i odpuścić sobie pracę pod presją czasu. Podoba mi się taki obrót sprawy i nijak nie tęsknię za usilnym wyrobieniem sobie pióra. :) 

Cóż ciekawego słychać u mnie? Byłam w siódmym niebie na myśl, że udało mi się zaliczyć laboratoria (na 4.0) z programowania sieciowego! :D Euforia spadła, gdy zobaczyłam plan na kolejny semestr... Okazało się, że w poniedziałki mam zajęcia w godzinach 11:15-20:00, a we wtorek muszę iść na 7:30 przebrnąć przez wykład i ćwiczenia, by przez kolejne 6 godzin nudzić się w czasie okienka i zakończyć zajęcia znów o 20:00. Magia! Kolejne dni tygodnia wcale nie są lepsze, jednak co ja mam biedny żuczek począć w kwestii pracy? Jak to wszystko ogarnąć, skoro sprawa jest nierealna? Moje mrzonki o różnorakich zajęciach poszły już w niepamięć, choć żywię drobną nadzieję związaną ze zmianą planu zajęć. Póki co jednak wypada zamartwiać się bieżącą sesją... Jutro marketing, w czwartek interfejsy, w piątek programowanie, a za tydzień statystyka. Marzą mi się oczywiście pierwsze terminy, ale kto wie? 
Teraz niestety już uciekam, dużo pracy przede mną - papatki! :)


Przypominam Wam o KONKURSIE >>tutaj<<

You Might Also Like

4 opinii:

 1. Mam nadzieję, że w pojedynku Ty-Marketing wynik jest 1:0 dla Ciebie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowiem się pod końcem tygodnia dopiero... :) Ale mam nadzieję, że się udało. :)

   Usuń
 2. Gratuluję i życzę wielu, wielu czytelników :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja: Sztuka Kochania