Dużo książek, strasznie dużo...

06:59

Nowa tura szczęśliwości! Pastelowy Niecodziennik współpracuje z Wydawnictwem Feeria i Audioteką! I właśnie za sprawą tych dwóch Wydawnictw niebawem ukarze się recenzja książki Jennifer, Liam i Josh Nieautoryzowana biografia gwiazd serii Igrzyska śmierci oraz audiobooka Nowe przygody Mikołajka. Na chwilę obecną mam mnóstwo lektur w domu :D A paczek jeszcze przede mną mnóstwo! 

Na chwilę obecną z rąk nie wypuszczam trzytomowego Sherlocka Holmesa, już niebawem przeczytacie na Pastelowym o książce Cameron Diaz Ja, kobieta, a później przeniesiemy się do pięknej Australii i Kanady sprzed kilkudziesięciu lat z Arkady'm Fiedlerem. W drodze jest jeszcze pakiet od Wydawnictwa Novae Res Leśnego zwierza Morskie Opowieści, Dociekanki małej Janki oraz poradnik pt. Homeopatia, a także Dawaj i bierz od Wydawnictwa MUZA. Dodam tylko, że otrzymałam książkę Ogniste skrzydła od Karoliny Wojtaszek (jeśli chcielibyście otrzymać egzemplarz, napiszcie >TU<), oraz Nocną Zmianę w ramach akcji Polacy Nie Gęsi i Swoich Autorów Mają. Jak widzicie, książek mam mnóstwo, a ostatnio czas mu brakowało na wszystko. Mam nadzieję, że ten tydzień okaże się być łagodniejszy... :) Kochani, przypominam o konkursie! Jeszcze tylko przez 3 dni przyjmuję zgłoszenia! :) 

***
P.S. Kto nie odwiedził jeszcze www.thiefoftheworld.com? :))


***

Chciałam się też pochwalić ciasteczkowym prezentem od Orin! :D 


You Might Also Like

5 opinii:

 1. fajnie, że masz tyle ciekawych współprac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. Życzę udanego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 3. fiu fiu :):) cieszę się że z Audioteką Ci się udało :):) jestem ciekawa Twoich wrażeń po przesłuchaniu Audiobooka - nie każdy lubi książkę w tej formie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko pozazdrościć :) bardzo uroczy cookie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. No ładny stosik się zrobił ... Gratuluję

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja: Sztuka Kochania