Wiosna! Rocznice! Konkursy!

07:07

fot. Gusia

Dzień dobry, Kochani Pastelowicze!

Co słychać w Waszych wiosennych domach? Czy humor zmienił się Wam wraz z pojawieniem się słoneczka? Zdjęcie, które zamieściłam po lewej stronie niestety nie pochodzi z dzisiejszego dnia, ale bardzo mi się podoba. :)

Zauważyłam zbawienne działanie słońca na mój nastrój i samopoczucie. Narzekanie, że nie mam się w co ubrać bierze górę nad rozsądkiem, ale i tak uśmiecham się od rana do wieczora. No... może bez wieczora. Chwilę temu skończyłam projekt z Ogranizacji Produkcji i przyznam, że tabelki dzisiaj chciały mnie zabić. Nosz ile można mnożyć jedno okienko, razy drugie okienko i dzielić wszystko przez daną z maleńkiej karteczki dołączonej do treści zadania bez użycia Excela? Apokalipsa! Grunt, że jedno sprawozdanie mam już z głowy, a z resztą na dniach zdołam się uporać.

Chciałabym się pochwalić, że we wtorek, dzięki uprzejmości Pani Ewy, mogę pójść na pokaz mody Mańka Mazurek. Przyznam, że już nie  mogę się doczekać, ponieważ bardzo ciekawi mnie zarówno przebieg imprezy, jak i przedstawienie wiosennych kreacji. Zrelacjonuję Wam wszystko już w środę, a więc bądźcie czujni! :D

W drodze do mnie jest Sherlock Holmes, w domu mam podróżnicze książki od Wydawnictwa Bernardinum, a właśnie kończę debiut Cameron Diaz, którego nachwalić się nie mogę pt. Ja, kobieta. Premiera książki dopiero 01.04.2014, ale już mogę gorąco polecić ją wszystkim Paniom. :)


Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne - artykuł, który czytacie, jest moją setną publikacją na Pastelowym Niecodzienniku. Dziękuję, że czytacie mojego bloga, że chętnie odwiedzacie tę stronę, i że jesteście ze mną przez... pół roku! To kolejne święto, bowiem Pastelowy powstał 22.09.2013! :) Dziękuję!

*****


Przypominam o bieżącym konkursie! <<Zapraszam>>
Jak na razie jest bardzo mało zgłoszeń, a więc proszę o klikanie :D 

You Might Also Like

7 opinii:

 1. Gratuluję zakończenia projektu. Łączę się z Tobą w bólu. Trzy tygodnie temu bawiłam się w krzywe Gaussa i generalnie statystykę na telefonowym kalkulatorze ;)

  Ja tam się już nie mogę doczekać tysięcznego artykułu ;)
  (mój wredny humor jak zwykle daje znać;) )

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłego czytania i jeszcze więcej wpisów! :)

  Pozdrawiam,
  W.

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam na relację z pokazu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. liczę na kolejna ciekawą setkę postów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a więc kolejnych wielu wielu postów życzę:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja: Sztuka Kochania