Serdecznie zapraszamy na promocję książki „Most. Tajna operacja przerzutu Żydów”

13:38

Czas: 16 czerwca 2015 r., godz. 18:00

Miejsce: Cafe Niespodzianka, ul. Marszałkowska 7, Warszawa

O kulisach opowiedzą:
Dariusz Wilczak - autor książki
Andrzej Gąsiorowski - współzałożyciel Art-B

Spotkanie poprowadzi Andrzej Stankiewicz - dziennikarz „Rzeczpospolitej”

 
Sylwetki uczestników spotkania:
Dariusz Wilczak - ​dziennikarz i reportażysta, autor słuchowisk radiowych, jeden z założycieli polskiej wersji „Newsweek”, redaktor naczelny Wydawnictwa Reporterów Fabuła Fraza. Był nagradzany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i miesięcznik „Press” oraz nominowany do Nagrody Literackiej im. J. Mackiewicza (2012).

Andrzej Gąsiorowski - w Polsce znany jako współwłaściciel, razem z Bogusławem Bagsikiem, przedsiębiorstwa o nazwie Art-B. Od ponad dwudziestu lat obywatel Izraela. W swoim nowym kraju bardziej znany jako filantrop, założyciel Helping Hand Coalition – organizacji zajmującej się pomocą rodzinom ofiar Holokaustu i żydowskim emigrantom – muzyk, kompozytor, przyjaciel wielu artystów i polityków.
 
Andrzej Stankiewicz - dziennikarz „Rzeczpospolitej”, a wcześniej „Wprost” i „Newsweeka”. Studiował inżynierię komputerową i japonistykę, a ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Laureat wielu nagród dziennikarskich, w tym głównej nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polski (2003). W konkursie MediaTORy 2011, zorganizowanym przez studentów kierunków dziennikarskich z całej Polski, zdobył nagrodę NawigaTOR dla najlepszego publicysty.


You Might Also Like

0 opinii:

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie