Zniszcz te kilogramy. Megaproste odchudzanie dla nastolatek

10:25

18 maja miała premierę książka Magdaleny Markowskiej Zniszcz te kilogramy. Megaproste odchudzanie dla nastolatek ( Pierwotny tytuł "Zmień Fat na Fit"), autorki serii Schudnij Pysznie. Zniszcz te kilogramy to książka, którą powinniśmy subtelnie pokazać naszym córkom, ale i przeczytać je samodzielnie. Dlaczego? Książka zawiera mnóstwo fachowych porad dotyczących odżywiania, zdrowego trybu życia i garść faktów psychologicznych o podejściu do dziecka. Od zarania dziejów powtarzane jak mantra proste słowa – pielęgnuj dobre nawyki w swoim domu i tu znajdują odwzorowanie. Pokazując dziecku orzechy zamiast chipsów i słodkie, owocowe koktajle zamiast puszki coli uczymy ich dobrych manier żywieniowych. Często zapominamy o chowaniu niezdrowych przekąsek, albo doraźnym nagradzaniu słodkościami. Każdy z nas jest inny i każdy skusi się na coś innego. Książka ta nie jest banalnym zlepkiem przepisów i porad. Autorka pokazuje, że dane posiłki możemy schować do pudełka i zabrać do szkoły/pracy, a inne zjeść na zimno. Prezentuje nam również pełne menu na kilka tygodni, jednocześnie nie pozbawiając nas ulubionych smaków. Zniszcz te kilogramy do książka, która zasługuje na uwagę. Bez restrykcyjnych diet i drakońskich przekonań „zastaw się, a postaw się” możemy zmienić swoje życie. Publikacja skierowana jest przede wszystkim do nastolatek, ale wierzcie mi, kilka przepisów i ja zdążyłam z niej skraść :D

Kochani, książka swoją premierę miała 3 tygodnie temu, ale niewątpliwie stanie się bestsellerem tych wakacji! W niej znajdziecie mnóstwo pysznych przepisów na każdy dzień. Mało tego, jeżeli interesujecie się zdrowym odżywianiem, możecie skonfrontować swoją wiedzę z wiedzą ekspertów. Porównajcie właściwości odżywcze i smaki w najdziwniejszych połączeniach. Zniszcz te kilogramy to nie jest zwykła dieta. To świetna książka, która zostanie z Wami na długo.


Polecam Wam gorąco tę propozycję. I zapewniam, że wrócimy do niej jeszcze za kilka dni! Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Feeria. 

You Might Also Like

0 opinii:

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie