....czy Twój partner jest dla Ciebie odpowiedni?

14:57


Podobno jeśli zaczynamy zastanawiać się nad sensem naszego związku, o tym, czy nasze uczucia są silne i stabilne już dawno nie mamy czego zbierać i porządkować. Uczucia są trudne, nikt za nimi nie nadąży, czasem jednak, pomimo upływu miesięcy czy lat, trwamy w związku z przyzwyczajenia, wygody, korzyści materialnych, albo tylko dlatego, że boimy się samotności. 

designed by Pressfoto - Freepik.com
 
- Brak zainteresowania - kobieta jest swego rodzaju boginią. Nie tylko pociąga seksualnie i potrafi oczarować jak nikt inny, ale i potrzebuje być wysłuchana. To, że czujemy oparcie i mamy jednocześnie najlepszego przyjaciela u swojego boku dowodzi, że to ta osoba. 

- Zazdrość - chorobliwa zazdrość nie prowadzi do niczego dobrego. Jeżeli partner nagle ogranicza Twoje kontakty, wymaga poświęcania mu całego swojego czasu i uwagi i masz poczucie, że chce zamknąć Cię w złotej klatce - uciekaj! Im szybciej uwolnisz się z toksycznej relacji, tym lepiej dla Ciebie. 

- Czujesz się skrępowana - partner wytyka Ci Twoje błędy? Krytykuje Twój wygląd i Twoje ciało? Nie czujesz się swobodnie? Podstawą każdego związku jest fakt, że wymagamy akceptacji drugiej osoby. Bierzemy za pewnik, że zawierając daną relację ktoś bierze nad w swoje ramiona właśnie takie, jakie widzi. Bez względu na to, czy są to zbędne kilogramy, cellulit czy bagaż przeżyć dotychczasowego życia.

- Nie jesteś bezpieczna - kobiety zwykle poszukują mężczyzn, którzy będą w stanie ukryć je w swoich ramionach, schować przed całym światem i swoją siłą, ciepłem ukoić każdy smutek. Jeżeli obawiasz się, że Twój partner Cię zdradza, daje Ci powody do wątpliwości - porozmawiaj z nim, wysłuchaj... czasem to tylko seria niefortunnych zbiegów okoliczności. Czasem powód, by zacząć wszystko od nowa... z kimś innym. 

- Koledzy są najważniejsi - Nie możemy nikogo ograniczać. Każdy ma prawo do czasu wolnego, meczu, wyjścia na piwo czy kawę i ciastko. Jeżeli jednak długo sie nie widujecie i kiedy natrafia się jakaś okazja koledzy stają na pierwszym miejsc - sorry, nic z tego nie będzie. 

- Nie macie o czym rozmawiać - podobno ludzie inteligentni się nie nudzą, a zakochani rozumieją się bez słów... Niestety jednak jeśli Wasz związek trwa już od jakiegoś czasu, a Wy nadal nie macie wspólnego języka, pora poważnie przemyśleć sprawę. Co będzie za kilka lat? Zestarzejecie się razem tylko dlatego, że dobrze Wam ze sobą na innych płaszczyznach? 


You Might Also Like

0 opinii:

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie