Konkurs - Odstresuj LATO

19:00

Wygraj egzemplarz książki "Stres na detoksie" od Wydawnictwa MUZA S.A. @gusiapp
Wystarczy, że zostaniesz obserwatorem odsłońKulturę na Instagramie @gusiapp, a jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse - oznacz mnie w wakacyjnym poście! Szklana Kula wybierze zwycięzcę. 

Adres: www.instagram.com/gusiapp

Wśród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 3 i przekażemy nagrody. Wysyłka tylko na terenie Polski, na dane czekam 3 dni od ogłoszenia wyników. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo MUZA. Zakończenie zabawy 31 lipca 2016 roku. Powodzenia!

Bierzesz udział? 
1. Zostaw komentarz ze swoim insta-Loginem 
2. Napisz, czy chcesz otrzymać dodatkowy los przez oznaczenie mnie w swoim poście
3. Zostaw adres e-mail „Stres na detoksie” nie jest zbiorem informacji na temat zdrowego odżywania – autorki proponują czytelnikom przejście przez proces dietcoachingu, towarzysząc im w trakcie lektury i wspierając ich.  Zawarte w książce narzędzia, wskazówki i ćwiczenia pokazują, że postanowienia i decyzje żywieniowe nie muszą przyjmować formy wyrzeczeń, rezygnacji z przyjemności; nie muszą powodować smutku i budzić poczucia straty. Przekonują, że zdrowe odżywianie ma niewiele wspólnego z pustym żołądkiem – polega na reagowaniu na sygnały płynące z ciała, rozpoznawaniu własnych potrzeb i nazywaniu emocji. A to wymaga nie uniwersalnych recept, ale przyjrzenia się własnym nawykom, potrzebom i emocjom. Dlatego pytania, na które pomoże odpowiedzieć „Stres na detoksie” to nie tylko „Jak zrobić porządek na talerzu?”, ale i „Jak rozmawiać z ludźmi i z samym sobą?”, „Jak być uważnym?”, „Jak zrealizować cele?”.

 Jem, kiedy… Właściwe dokończenie brzmi: jestem głodna, jestem głodny. Niestety doświadczenie – a przynajmniej nasze osobiste doświadczenia – szczęśliwi, którzy doświadczają inaczej! – badania i praktyka diet coachów mówią co innego. Jemy nie tylko w sytuacji głodu fizjologicznego – jemy, bo jesteśmy zdenerwowani, smutni, nudzi nam się albo wprost przeciwnie: jesteśmy w cudownym towarzystwie na superkolacji; jemy, bo ktoś nam każe albo szantażuje emocjonalnie: „specjalnie dla ciebie to zrobiłam!”; jemy, choć nie odczuwamy głodu, tylko bliżej nieokreślony brak…  Początek książki
 
To bardzo ważna i pomocna książka dla ludzi poszukujących właściwej dla siebie ścieżki w gęstwinie […] dietetycznych propozycji i porad. Wojciech Eichelberger


You Might Also Like

9 opinii:

 1. Biorę udział i obserwuję jako: @krainaksiazkazwana
  email: krainaksiazkazwana@gmail.com
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Biore udział jako @m.pamula
  email: mairi@wp.pl
  Dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział i obserwuje jako @izabellka_c
  E-mail :izabella88_88@o2.pl
  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Biorę udział w konkursie.
  Obserwuje jako @izabellka_c
  E-mail : izabella88_88@o2.pl
  :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wszystkie glosy :) bawimy się jeszcze cały tydzień, a akcja równolegle toczy się na Instaramie <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie