Męskie Granie w Warszawie!

11:32

Męskie Granie 2016 - Warszawa

20 sierpnia w Formie Bema publiczność porwała Orkiestra Męskiego Grania pod dowództwem Tomasza Organka. Niesamowity klimat, świetna atmosfera i znajome twarze to coś, co kocha każdy fan dobrego brzmienia! Na scenie głównej Monika Brodka, Dawid Podsiadło, O.S.T.R., Sokół i Marysia Starosta, Acid Drinkres, Projekt Albo Inaczej oraz Organek!


Po znakomitym inauguracyjnym koncercie w Łazienkach Królewskich Męskie Granie powróciło do Warszawy! wystąpili przed nami oryginalni artyści, którzy prezentowali swoje umiejętności w rozmaity sposób, każdy intrygował, każdy zaskakiwał, każdy eksperymentował przed ogromną publiką!Tuż po 17 pod sceną nie było miejsca, bilety wykupione, a wierni fani żywiołowo przyjęli ulubione gwiazdy. Sokół i Marysia Starosta wraz z hip-hopowym Rasmentalism oczarowali publikę, która z kolei gromkimi brawami przyjęła również Brodkę z premierowymi singlami z albumu Clashes i rozbawiającego fanów Dawida Podsiadło, prezentującego najlepsze numery z Annoyance And Disappointment oraz Comfort And Happiness. Zabawa nie miała końca! Na zakończenie wystąpiła przed nami Orkiestra Męskiego Grania, pełna nowych aranżacji m.in. Nic nie może wiecznie trwać Anny Jantar czy I nikomu nie wolno się z tego śmiać Kobranocki.  

Ceny biletów na Męskie Granie z roku na rok rosną. Idea imprezy także uległa zmianie, bowiem niszowymi gwiazdami sceny Ż byli: Fair Weather Friends, Miloopa i Natalia Nykiel. Głosy odbiegające od klimatu dotychczasowych imprez.

Mimo to było warto! Świetna zabawa i niesamowity klimat. Powtórka już za tydzień w Żywcu! Przed Wami Xxanaxx, Acid Drinkers, Hey, Alibabki i Reggae Goście, O.S.T.R., Dawid Podsiadło, Wojtek Mazolewski Quintet, Dominika Barabas, How Dare You Alexis, The Stubs, Iza Lach i Orkiestra Męskiego Grania z gościnnym udziałem Pezeta. Bramy otwierają się o 15! 

You Might Also Like

3 opinii:

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie