Warszawa jest Trendy!

09:42

Za nami drugi dzień imprezy na placu defilad pod znakiem Warszawa jest Super. Podczas sobotniego wieczoru dobrą zabawę zapewnili nam polscy artyści - Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, a także gwiazda wieczoru – James Arthur.
Natalia Szroeder, polska wokalistka i autorka tekstów, znana m.in. ze współpracy z Liberem. Jej debiutancki album pojawił się na rynku w 2012 roku i od razu pokochały go miliony. Niesamowicie mocny, kobiecy głos rozgrzał publiczność do czerwoności. Godzina jednak szybko minęła…Grzegorz Hyży zaprezentował swoje największe hity. Kawałek z 2014 roku Na chwilę, pochodzący z debiutanckiego krążka artysty Z całych sił, oczarował publikę. Nie zabrakło również Wstaję, Pod wiatr czy ballady Pusty dom. Zabrakło jednak energii, sądzę, że z winy organizatorów wiele utworów okropnie odbiegało od studyjnego ich wykonania. A szkoda.


James Arthur, zwycięzca brytyjskiego programu X Factor. Nie jest to pierwsza wizyta Arthura w Polsce, jesienią ubiegłego roku wokalista wystąpił w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie oraz we Wrocławiu. Na koncercie pod Pałacem Kultury zaśpiewał największe hity z solowego albumu – nie zabrakło Recovery czy Impossible, śpiewanego razem z tłumnie zebraną publicznością. Pełen pozytywnej energii i wyrafinowanego poczucia humoru występ zakończył warszawski wieczór. Czy Warszawa jest trendy?

You Might Also Like

3 opinii:

 1. Nie słyszałam o tym ale wydaje się super wydarzeniem :) Dzisiaj w Natalia ma być podobno w Łodzi i może ją zobaczę :D

  Blog o książkach

  OdpowiedzUsuń
 2. Fakt, coś z dźwiękiem było nie tak :) ale wydarzenie świetne. Najmniej podobał mi się występ nykiel, wszystko łupało, a te piosenki "tatatata" - no tekst genialny jak na współczesny rynek
  ;/ oby dzisiejsze występy były fajniejsze pod pkin :)

  OdpowiedzUsuń
 3. James dał niesamowity występ, widać Zachodnia klasę. Jeszcze Szroeder dała radę podczas tej imprezy. Sztos :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie