Skóra. Fascynująca historia - Yael Adler

10:57

Aksamitna, jedwabna, delikatna – jaka jest Wasza skóra?


Doskonale znacie serię książek Historia wewnętrzna, opisująca najbardziej fascynujące części naszego ciała. Po Jelitach i Sercu, czas na Skórę – pozornie błahy zespół tkanek, który ma niesamowity sposób na nasze życie i jednocześnie jest kopalnią wiedzy o stanie zdrowia, samopoczuciu i wymaga od nas niesamowitej uwagi. Czy kiedykolwiek poświęciliście chwilę dla swojej skóry?

Fascynująca historia dr med. Yeal Adler to niesamowita podróż w głąb ludzkiego organizmu. Każdy z nas w końcu pragnie patrzeć na swoje ciało z dumą, wiedząc, że jest ono pozbawione wszelkich niedoskonałości.

Książka Skóra. Fascynująca historia daje nam poczucie, że wiele mankamentów własnego ciała możemy wyeliminować. Autorka w jasny i przejrzysty sposób uświadamia czytelnika, że na nasze ciało wpływa wiele czynników i wszelkie niedoskonałości czy problemy nie są wynikiem poważnych chorób. Adler porusza temat tatuowania, opalania, a nawet chorób wenerycznych. Odkrywa również tabu, dotyczące pielęgnacji okolic intymnych czy stosunku, mówiąc, że „seks, erotyka i skóra są absolutnie nierozłączne”.

Najnowsza książka Adler to również mnóstwo intrygujących porad, opatrzonych rzeczowym komentarzem. Autorka przedstawia nasze ciało na każdym z etapów życia, po czym opisuje kluczowe elementy naszej diety. Jeżeli macie problemy, takie jak atopowe zapalenie skóry, pokrzywkę alergiczną czy trądzik – również znajdziecie cenne wskazówki i porady, które być może staną się dla Was cenną wskazówką dotyczącą żywienia.
Sprawdź, gdzie kupić.
Książkę gorąco polecam. Jest to ciekawy poradnik, który z pewnością znajdzie swoich czytelników w każdej grupie wiekowej. Nie ukrywam, że i dla mnie niektóre wskazówki Adler okazały się pomocne. Dbajmy o swój organizm! 

You Might Also Like

2 opinii:

  1. Chciałam powiedzieć, że to raczej książka nie dla mnie, ale jak potem zobaczyłam, co się w niej znajduje, to już bardziej jestem ciekawa. Szczególnie ta sprawa tatuowania mnie interesuje, bo sama tatuaże posiada. Zobaczę, może będę miała okazję przeczytać :)
    Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie na recenzję książki "Gałęziste".
    BOOK MOORNING

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie skończyłam czytać tą książkę.Bardzo przydatna wiedza.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie