Beata Pawlikowska - Moja wewnętrzna moc

19:00

Wszystko zależy od tego jakie myśli nosisz we własnej duszy, ponieważ to od nich zależy Twoje samopoczucie, a w konsekwencji od nich zależą też decyzje, jakie podejmujesz oraz ich konsekwencje.Wydawać by się mogło, że nigdy nie zdecyduję się na lekturę książki Beaty Pawlikowskiej. Moja wewnętrzna moc, pierwszy tytuł serii to wbrew pozorom bardzo ciekawa i głęboka opowieść o tym, jak zmienić swoje życie, by każdy dzień witać z uśmiechem. Co zrobić, by walczyć o swoje szczęście i jakie podjąć kroki, aby myśleć pozytywnie.

Autorka stworzyła 300-storonicowy poradnik – bajkowy, kolorowy, motywacyjny. Każdy rozdział jest odrębnym krokiem, w realizacji celu, jakim jest szczęśliwe życie. Pawlikowska zmusza czytelnika do refleksji. Niemalże palcem pokazuje złote myśli, które powinniśmy wziąć sobie do serca, a każdą z nich potwierdza przykładami z własnego życia. W książce nie raz znajdziecie kontrowersyjne stwierdzenia, jak „Miłość jest przereklamowana”, ale i pełni nadziei, energii i siły będziecie wiedzieli, w jaki sposób walczyć o swoje i zmienić sposób myślenia. Mówią, że nawet kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą, a jak walczyć własną podświadomością? Przekonajcie się sami.

Bardzo podoba mi się wydanie książki. Moja wewnętrzna moc to propozycja bardzo intrygująca, a na Kurs pozytywnego myślenia składa się lista haseł, fraz, prostych zdań, które mają na celu zmotywować czytelnika i uświadomić wielu z nas, że większość problemów możemy w mgnieniu oka zwalczyć poprzez zmianę nastawienia.

Książkę Beaty Pawlikowskiej gorąco polecam. Sama czytałam ją z zainter4esowaniem i poszukiwałam elementów, które mogę spełnić we własnym życiu. Autorka w bardzo przyziemny sposób serwuje nam swoje porady, nie raz każde odejść od stereotypów i naciska, by rozsądnie planować swoje życie. Ciekawy był dla mnie rozdział, w którym kładła największy nacisk na naszą osobowość, na to, że ulegamy schematom, a przecież „każdy człowiek jest inny”. Mnóstwo ciekawostek i psychologicznych zabiegów znajdziecie w Kursie pozytywnego myślenia. Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki.


You Might Also Like

7 opinii:

 1. Lubię słuchać audycji Beaty Pawlikowskiej, ale książki mnie nie zachwycają.

  OdpowiedzUsuń
 2. wstyd się przyznać ale nic tej autorki nie czytałam;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba jedną książkę autorki mam na koncie. Ten poradnik mogłabym przeczytać:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety (albo i stety), do książek tej Pani chyba nigdy się nie przekonam. Nie potrafię przez nie przebrnąć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię tego typu literatury. Niestety nie dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie