Uczysz się języka angielskiego? Mamy dwie książki, które Ci pomogą!

12:58

Podróżowanie wymaga często dobrego przygotowania. Podczas zagranicznych wycieczek z pewnością nie obędzie się bez znajomości języka angielskiego, bo jak dogadać się z rodowitymi mieszkańcami krajów, które odwiedzamy? Wydawnictwo Lingo rozpieszcza jednak wszystkich podróżników! Przygotowało dla Was dwie propozycje, które pomogą Wam odświeżyć swoje umiejętności.
Książkę kupicie na stronie Wydawnictwa Lingo.
Lingo przygotowało kurs dla wszystkich, którzy mieli dotychczas styczność językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym o enigmatycznym podtytule “Dla tych, co nie raz próbowali”. Przyznam, że postanowiłam zweryfikować metodę Wydawcy i jestem pełna podziwu. Sam pomysł na wydanie książki - tekst z tłumaczeniem, przydatne zwroty oraz garstka zagadnień gramatycznych okazuje się bardzo trafiony. Autorzy starali się pomóc czytelnikom, przedstawiając sytuacje, które będą miały odniesienie w życiu codziennym, czyli innymi słowy, nie zmuszają do nauki słówek, które nigdy nie pojawią się w Waszym słowniku. Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniami.
Książkę kupicie na stronie Wydawnictwa Lingo
Repertorium z języka angielskiego ma z kolei przygotować Was do matury, egzaminu FCE oraz CAE. Książka z obszernym spisem treści liczy aż 23 rozdziały, w których czekają m.in. podstawowe informacje o częściach mowy, a także liczne ćwiczenia, dotyczące najważniejszych obszarów - czasy gramatyczne, mowa zależna, inwersja czy strona bierna. Autorzy opierają się na licznych przykładach, każdy popierają definicją oraz zasadami stosowania, a poszczególne rozdziały zakończone są ćwiczeniami do samodzielnego wykonania. W repetytorium znajdziecie również testy diagnostyczne i quizy, które będą weryfikowały Wasza wiedzę i umiejętności. Całość obejmuje poziomy A1, A2, B1 oraz przygotowuje do B2 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy. Książka przeznaczona jest dla osób początkujących i zaawansowanych. 

Obie propozycje okazały się bardzo interesujące. Lingo w każdej z książek postawiło na praktyczność - autorzy używają przystępnego słownictwa, które będzie Wam towarzyszyło przez kolejne lata posługiwania się językiem angielskim. Dodatkowo, nie brakuje tu obszernych objaśnień wszystkich zagadnień gramatycznych oraz tłumaczenia zwrotów na język polski. Dzięki tak przygotowanej książce, nauka z pewnością stanie się dla Was dużo bardziej komfortowa. 

Polecam obie propozycje Wydawnictwa Lingo. Jeżeli chcecie tak jak my podróżować po różnych zakątkach globu, koniecznie musicie dołożyć wszelkich starań, aby język angielski nie sprawiał Wam trudności. 
www.instagram.com/gusiapp

You Might Also Like

1 opinii:

  1. W zasadzie, to chętnie bym po nie sięgnęła, tak na przypomnienie znajomości angielskiego. :)
    Bookendorfina

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie