Remigiusz Mróz - Hashtag

19:28

Remigiusz Mróz na nowo zaskakuje swoich czytelników i choć w zapowiedziach króluje już Kontratyp, dziś przygotowałam dla Was kilka słów o książce Hashtag!


Pewnie większość z Was czytało już najnowszą książkę Remigiusza Mroza. Z dala od policyjnego śledztwa, prawniczej analizy, czas na niekonwencjonalną odsłonę pióra autora. Przypadek to tylko beznadziejne określenie na przyczynę, której się jeszcze nie zna – oto kluczowe zdanie, które w pełni opisuje fabułę powieści. Tesa, główna bohaterka książki Hasthag otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Co znajdzie w środku?

Hashtag to wielowątkowa książka, która w znacznej mierze porusza rolę mediów społecznościowych w naszym życiu. Ja, jako marketingowiec, doskonale znam siłę i możliwości tego narzędzia, jednakże jako użytkownik, wielokrotnie łapię się na własnej nieuwadze i wręcz podręcznikowych błędach. Niestety jednak wszystko, co publikujemy na swoim wallu lub śledzimy w Internecie jest dostępne dla przestępców,  którzy w zaledwie kilku chwil mogą wykorzystać te dane przeciwko nam. Tak było i w tym przypadku. Przesyłka, którą otrzymała Tesa to tylko pierwszy element śnieżnej kuli, który wywołał prawdziwą lawinę. Aby poznać szczegóły, musicie samodzielnie zmierzyć się z najnowszą książką Remigiusza Mroza. Dodam tylko, że w powieści pojawia się bardzo szeroki obraz psychologiczny bohaterki, a wraz z nim dramat, który rozgrywa się w jej życiu. 

Ze swojej strony chciałabym stanąć też w obronie autora. W sieci pojawia się wiele negatywnych komentarzy dotyczących książki Hashtag, zarówno za sprawą częstotliwości wydawanych przez Mroza powieści, jak i ich fabuły. Moim zdaniem ogromnym atutem jest pomysłowość, podążanie za aktualnymi trendami, jak i fakt, że dopóki czytelnicy chętnie sięgają po jego powieści, czyli jest na rynku prawdziwy popyt, w parze za nim idzie podaż. Mi samej nie zawsze książki przypadają do gustu, tu mogę przywołać Czarną Madonnę, ale do dziś chętnie powracam do serii z Joanną Chyłką i nie sądzę, by ta sytuacja uległa zmianie.

Sprawdź na stronie Wydawnictwa
Polecam Wam Hashtag, nowość, którą serwuje Remigiusz Mróz. Książka to kawałek dobrej, intrygującej literatury, a wciąga nie bez powodu – pamiętajcie, że w tej powieści zderzycie się z rzeczywistością. Mam nadzieję, że zdecydujecie się samodzielnie wyrobić sobie opinię na temat tej powieści. Czekam na Wasze komentarze!  

You Might Also Like

10 opinii:

 1. Właśnie od tej książki chcę zacząć swoją przygodę z twórczością tego autora. 😊
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze nic tego autora, ale kusi mnie coraz bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest na liście! Dziękuję za recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam kilka książek Mroza, ostatnią była "Nieodnaleziona". Z pewnością przyjdzie czas na "Hashtag":)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja nie czytałam jeszcze żadnej książki Mroza, ale... wszystko przede mną :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Do tej pory poznałam jeden tytuł Mroza i jak na razie skupię się na tej serii z Chyłką właśnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tej jeszcze nie czytałam, muszę w końcu się za nią zabrać...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Hashtag" to naprawdę dobra propozycja od Mroza, który mimo tego, że wydaje z dużą częstotliwością, oferuje czytelnikom świetną rozrywkę. Powieść wciąga, zaskakuje fabułą i czysta się ją świetnie, a właśnie tego oczekujemy! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja do tej pory przeczytałam jedynie jedną książkę Autora, ale to dopiero początek...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie