Słodka niespodzianka!

07:57

Słodkości nigdy dość! Na Instagramie pokazywałam Wam piękną, blogową niespodziankę do Sklepu z Krówkami. Zapewne nie wszyscy wiecie, że sami możecie sprawić sobie tak cudowny prezent :)

Już Wam wszystko opowiadam! Sklep z Krówkami to strona internetowa, na której możecie zamówić własne, spersonalizowane krówki. Świetnie sprawdzą się jako słodki upominek, podziękowania na rozmaite przyjęcia, ale... najlepiej smakują bez okazji. Krówki Odsłoń Kulturę trafiły do naszych znajomych, przyjaciół, współpracowników i najbliższej rodziny. Wszystkim smakowały! :) 

Pytaliście też o skład krówek. Jak to w słodyczach bywa, króluje w nich cukier, jednak na drugiej pozycji znajdziecie prawdziwe, krowie mleko. Są też w przystępnej cenie. Kilogram tej karmelowej słodyczy możecie kupić już od 25 zł za kilogram.

Sprawdźcie, jak zamówić personalizowane krówki! ;)
Lubicie krówki? Zerknijcie na stronę SklepzKrowkami.pl i zobaczcie, jak możecie je samodzielnie personalizować. Obserwujcie też nasz profil na instagramie @gusiapp - wkrótce pojawi się słodki konkurs, w którym prześlę do Was korówkowy upominek! :)

You Might Also Like

0 opinii:

Recenzja "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje

Ta dziewczyna naprawdę czerpie z życia pełnymi garściami i bierze jak swoje
Wywiad: Portal Warszawa i Okolice

Recenzja książki: Sodoma

Recenzja książki: Sodoma
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie